S.S.S

 • Kahve makineleriniz ve otomatlarınız para ödemeli ya da jetonlu, kartlı sistemle çalışır mı?

Jede 40 set üstü modeli dışındaki tüm kahve makinelerimize para ödeme mekanizması ya da akbil tarzı ödeme sistemleri takılabilmektedir.Bunun extra maliyeti ise 150eurodur.

 • Küçük işletmeler için özellikle önerdiğiniz Kahve makinesi hangisidir?

Ürün hijyeni ve kalitesi açısından önerdiğimiz Kahve makinesi Jede40 modelidir. İsveçten ithal edilen Nescafe ürün kartuşlarını kullandığı için,kahve vs.gibi kolay bozulan ürünlerin paketleri açıldıktan sonra bile makineyle temas etmediği için,ürünler haftalarca ilk günki tazelini korur. Bu makine Türkiyede ikinci eline bile 5 yıl garanti verilen tek makine olup,mekanik çalışma prensibi sayesinde kolaya kolay arıza vermediği gibi bakım ve temziliğide çok kolaydır.

Kartuşlu ürünler,Nescafe Kartuşu ne demektir?
Kahve vs. gibi ürünlerin büyük yazıcı ya da fotokopi makinelerindeki toner kartuşlarına benzer şekilde gelmesidir.Örneğin bir Jede Nescafe kahve kartuşundan 170 bardağa kadar ürün alınabilmektedir.Dolayısıyla tek kullanımlık nespresso kapsüllerine göre epeyce bir maliye avantajınız olmaktadır.

 • Kampanyanızdaki Jede40 model set üstü Kahve makinesi bardağı otomatik veren dijital ve profesyonel bir makinemidir ?

Hayır,Jede40 modelleri aynı anda sizin seçtiğiniz dört çeşit ürünü verebilen en pratik,en ucuz başlangıç çözümümüz olduğu için profesyonel kullanımlar için uygun değildir.

 • Kampanyadan yararlanıp Jede40 model kahve makinelerinden kullanmak için firmama almam için ürün alma taahüdünde bulunmam gerekli mi?

Makine kurulumunda 1 yıllık Sözleşme yapmaktayız Jede 40 model makinler için aylık tüketiminizin 100TL’nin altında olmaması ve ilk iki aylık bedelin makine kurulumunda peşin almaktayız.Fakat bu iki ay içinde ne zaman isterseniz memnun kalmazsanız sözleşmeyi iptal etme hakkınız vardır.

 • İstanbul dışından Kampanyadan yararlanmak istiyorum ve aylık ödeme yapmak istemiyorum,mümkünmüdür?

Evet,mümkün.Istanbul dışından kampanyaya katılan müşterilermiz sipariş anında kargo içinde 200TL depozito&teminat bedeli yatırarak ve 1 koli ürün alarak süresiz olarak ve kira ödemeden kampanyamızdan yaralanırlar.

 • Otomat sektörüne girmek istiyorum,ne yapmam lazım ?

Pek çok kişi geleceğin sektörü olan Vending otomatları operatörlüğüne bir şekilde girmek istemektedir.Ve firmamızı danışmak için aramaktadır.
Fakat bu iş için öncelikle otomat parkuru yatırımı için ciddi bir başlangıç sermayesi
Sonrasında bu otomatları işletecek teknik bilgi ve donanım
7 Gün 24 saat servis&bakım&dolum&temizlik için araç ve özverili mesai gerekmektedir.
En son olarak ta otomatları işleteceğiniz hareketli noktalarla yer anlaşmalarının yapılması gerekmektedir.Firmamız Sadece yer anlaşmalarını yaparak,emek ve para yatırmadan bu işten kazanç elde etmek isteyen şahıslara pirim ya da komisyon tarzı bir ödeme kesinlikle yapmamaktadır.

 • Otomat kiralayarak işletmecilik yapmak mümkün müdür?

Yüklü sarf malzeme alarak ya da aylık kira ücretleri ödeyerek kiralama yapmanız İstanbul için mümkün,yalnızca ilk yılın kiralama ya da ürün bedellerini kredi kartıyla peşin olarak ödemeniz ve makinelerin çalıştırılacağı yer sözleşmelerinin firmamızca yapılması gerekmektedir.Zira kiralama süresi bittiğinde bu otomatların mülkiyeti firmamıza ait olduğu için konulduğu yerden ancak tarafımızca iade alınabilecektir.

 • Firmanız Neskafe makine ve otomatlarını satmaya yetkilimidir?

Evet Firmamız Nestle Türkiye’nin de kullandığı Zanussi Necta Markasının tüm otomatlarını satmaya yetiklidir.

 • Toptan ürün satışınız varmıdır?

Evet,Çuval yada Koli bazında Kahve grubu ürün satışımız vardır.Teklif isteyebilirsiniz.

 • Jede Nescafe dışında ürün satışınız Varmıdır ?

Üreticisi olduğumuz sıcak içecek çeşitleri başta olmak üzere Nescafenin Jede İsveç tesislerinde üretilen ve Türkiye’deki market kanallarında satışı olmayan tüm zengin ve kaliteli ürün çeşitlerini Avrupa tüketicisiyle aynı anda sizlerin beğenisine sunuyoruz.Ayrıca Çekirdek kahve grubunda İsveç ve İtalya’nın sevilen markalarını,hatta Dünya Jet setinin de içtiği sertifikalı gurme kahve çeşitlerini de firmamıza sipariş verebilirsiniz.

 • Çekirdek kahve,ya da Demleme çay yapabilen kahve otomatı varmıdır?

Elbette var fakat her ikisini birden aynı anda yapan tek bir otomat yoktur.

Çekirdek kahve grubu için özellikle İtalyan Lavazzanın otomat parteneri olan Saeoco Markasının yarı otomatik yani bardağı kendi vermeyen modellerini tercih etmenizi öneriyoruz.Bu otomatların ikinci eline tek 2yıl garanti verilen makineler olduğunu bilmeniz bile seçim için yeterli bir sebeptir.
Demleme çay için ise Özellikle Necta Markasının en çok tutulan modeli olan Brio250 modellerinin tam otomatik yani bardağıda kendisi veren modellerden seçmenizi tavsiye ederiz.

Nescafe Kahve Makinesi

Vending sektöründe Sıcak sıcak içecek otomatı kiralama bizim işimiz. İstanbul’da faaliyet gösteren Büyük ya da orta ölçekli Şirketiniz için Aylık ya da günlük nescafe kahve çeşitlerinden yaptığınız ürün alımı karşılığında çay kahve makinesi ücretsiz olarak firmanıza getirip kurarak kahve makinesi için hiçbir ücret almadan kiralıyoruz. Üstelik ürün seçeneklerimiz sadece nescafe kahve çeşitleriyle sınırlı olmayıp; meyveli bitki çayları da dahil çay çeşitleri, Lavazza çekirdek kahve çeşitleri, sıcak çikolata, cappuccino, espresso, salep gibi sıcak içecek çeşitlerini de kapsamaktadır. Bedelsiz kurduğumuz kahve makineleri sıfır ya da ikinci el kullanılmış fakat bakımları tarafımızca itinayla yapılmış otomatlar olup fiziksel hasarlar haricinde her türlü arızası ve teknik servisi tarafımızca ücretsiz karşılanmaktadır. Kahve makinalarında kullandığımız otomatlar Nescafe ve LAvazza markalarının Türkiye’de Dünya’da tercih ettiği Necta, Zanussi, Saeco Phillips markalarıdır. Kahve makinelerinde dünyanın en önde gelen İtalyan üreticilerin otomatları kurumumuzca tercih edilip, firmanıza personelden ve zamandan tasarruf ettirirken aynı zamanda kahve keyfinden ödün verdirmez. Şık ve modern görünümlü kahve makineleri prestij açısından da kurumsal imajınızı pekiştirecektir. Üstelik firmamızdan sadece kahve makinesi kiralaması yapmayıp Sıfır ya da bakımları yapılıp yenilenmiş ikinci el kahve makinalarını çok uygun fiyatlara satın alıp aylık kotalı kahve alım tahütlerinden kurtulabilirsiniz. Bir defaya mahsus yapacağınız bu ödemeyle beraber kahve makinesi için ödediğiniz her bir Euro kadar kahve malzemesini yine ücretsiz olarak makineyle beraber sahip olabileceksiniz. Nescafe makinesini satın aldıktan sonra kahve alımlarını dilediğiniz yerden alarak , hatta marketlerde satılan Nescafe ürünlerini de aynı kahve makinesinde kullanabilirsiniz. Zira kahve makinelerimizde kullanılan ürünlerin tamamı standart ambalajlardaki instant; yani toz ya da granül şeklindeki ürünlerdir. Firmamız Necta ve Saeco marka kahve makinelerinin teknik servis hizmetlerini yapmaktadır. Kahve makineleri setüstü ve tam boy olmak üzere iki farklı tipte olup bunlar yine aralarında yarı otomatik kahve makinesi ve tam boy kahve makinesi şeklinde olarak kendi içinde ikiye ayrılır. Aynı gruplar daha sonra çalıştığı malzeme türüne göre üç farklı türe daha ayrılır. Bunların ilki; bildiğimiz toz yada granül şeklindeki Nescafe çeşitleriyle çalışanları, ikinci grupta çekirdek kahveyle çalışan kahve öğütücü değirmeni olan kahve makineleri, son olarak ta demleme çay yapabilen kahve makineleri şeklindedir. Bizdeki bu sanayi tipi kahve makinalarının bir çok modelini ise uygun bir fiyata bozuk para ödeme mekanizması takarak kullanabilirsiniz.